
Эксклюзивна джинсова экосумка 31*26 HANDMADE DENIM DIVISION
265 ₴
- В наличии
- Код: Дж2
+380 (67) 987-09-81
Відділ продаж- +380 (67) 987-09-81Відділ доставки
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Джинсова екосумка handmade для шоппинга, для походу на відпочинок та пляж, для щоденного використання.
Ширина - 26 см
Высота - 31 см
Корисна довжина ручок - 23 см
2 повноцінних зовнішніх кишені, які розташовані з обох боків сумки.
Сумка закривається на петлю, яка з'єднує два гудзики з обох сторін.
Всередині - на підкладці. Також в середині є кишеня.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Материал | Джинс |
| Цвет | Голубой |
| Тип застежки | Пуговицы |
| Подкладка | Да |
| Высота | 310 мм |
| Ширина | 260 мм |
| Длина ручек | 230 мм |
| Тип ткани | Хлопок |
| Количество отделений | 1 |
| Тип | Сумка для покупок |
| Глубина | 90 мм |
| Узоры и принты | Другое |
Информация для заказа
- Цена: 265 ₴

