
Джинсова екосумка 23*23 HANDMADE типу крос-боді
265 ₴
- В наличии
- Код: Дж3
+380 (67) 987-09-81
Відділ продаж- +380 (67) 987-09-81Відділ доставки
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
#1. Блакитна Джинсова екосумка handmade тип крос-боді для щоденного використання.
Ширина - 23 см
Висота - 23 см
Глибина 4 см
Всередині на підкладці. Також всередині є 2 кишеньки.
Зовнішня кишеня на гудзику.
Для безпеки сумка закривається на молнію.
#2. "Fashion Jeans". Джинсова handmade крос-боді.
Ширина - 22 см.
Висота - 24 см.
Глибина - 3 см.
На підкладці. Всередині 2 кишені. На молнії.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Тип сумки | Наплечная/Седельная |
| Форма | Прямоугольная |
| Размер | Средний |
| Стиль | Casual |
| Материал | Джинс |
| Цвет | Голубой |
| Жесткость | Мягкая |
| Тип застежки | Молния |
| Отделения | 1 основное, Отделение для телефона |
| Подкладка | Да |
| Ручки | Одна |
| Плечевой ремень | Да |
| Высота | 230 мм |
| Ширина | 230 мм |
| Длина плечевого ремня | 1350 мм |
| Состояние | Новое |
| Тип ткани | Хлопок |
| Количество отделений | 1 |
| Тип | Сумка для покупок |
| Глубина | 90 мм |
| Узоры и принты | Другое |
Информация для заказа
- Цена: 265 ₴

