
Джинсова екосумка 30*21 крос-боді для щоденного використання HANDMADE
195 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 250 ₴
- Нет в наличии
- Код: Дж7
+380 (67) 987-09-81
Відділ продаж- +380 (67) 987-09-81Відділ доставки
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Джинсова екосумка handmade типу "крос-боді" для щоденного користування.
Ширина - 21 см
Висота - 30 см
Корисна довжина ручок - 45 см
Всередині на підкладці. Є 2 внутрішні кишеньки.
Сумка замикається на молнію. Має зовнішню кишеню.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Тип | Сумка для покупок |
| Тип ткани | Хлопок |
| Цвет | Голубой |
| Количество отделений | 1 |
| Тип застежки | Без застежки |
| Узоры и принты | Другое |
| Подкладка | Да |
| Длина ручек | 270 мм |
| Высота | 310 мм |
| Ширина | 300 мм |
| Глубина | 9 мм |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Материал | Джинс |
Информация для заказа
- Цена: 195 ₴

