Джинсова екосумка для щоденного використанняю Тип крос-боді.
Handmade. Виконана в єдиному екземплярі.
Ширина - 30 см
Висота - 29 см
Корисна довжина паска - 60 см.
в середині на підкладці
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Тип | Сумка для покупок |
| Тип ткани | Хлопок |
| Цвет | Синий |
| Количество отделений | 1 |
| Подкладка | Да |
| Длина ручек | 300 мм |
| Высота | 260 мм |
| Ширина | 320 мм |
| Глубина | 50 мм |
| Состояние | Новое |
Информация для заказа
- Цена: 150 ₴


