
Котонова екосумка для шопінгу HANDMADE 30*33
50 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 150 ₴
- В наявності
- Код: К-22
+380 (67) 987-09-81
Відділ продаж- +380 (67) 987-09-81Відділ доставки
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Котонова екосумка для шопінгу, для походу на пляж або на природу.
Handmade. Закривається на кнопку.
Ширина — 30 см
Висота — 33 см
Глибина — 6 см
Корисна довжина ручок — 18 см
Усередині підкладка. Є 2 внутрішні кишені.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Білий |
| Тип застежки | Кнопки |
| Висота | 330 мм |
| Ширина | 300 мм |
| Глибина | 60 мм |
| Довжина ручок | 180 мм |
| Підкладка | Так |
| Стан | Новий |
| Тип тканини | Бавовна |
| Кількість відділень | 1 |
| Тип | Сумка для покупок |
| Матеріал | Тканина |
| Жорсткість | М'яка |
| Тип сумки | Наплічна/Седельна |
| Ручки | Дві |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
Інформація для замовлення
- Ціна: 50 ₴

