
Екосумка для шопінгу HANDMADE зі штучної замші 35*35
50 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 150 ₴
- В наявності
- Код: К-19
+380 (67) 987-09-81
Відділ продаж- +380 (67) 987-09-81Відділ доставки
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Екосумка для шопінгу, для походу на пляж або на природу.
Handmade. Закривається на кнопку. Матеріал — штучна замша.
Ширина — 35 см
Висота — 35 см
Корисна довжина ручок — 20 см
Усередині підкладка. Є внутрішня кишеня на блискавці.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Бежевий |
| Тип застежки | Кнопки |
| Висота | 350 мм |
| Ширина | 350 мм |
| Довжина ручок | 200 мм |
| Підкладка | Так |
| Стан | Новий |
| Тип тканини | Поліестер |
| Кількість відділень | 1 |
| Тип | Сумка для покупок |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Жорсткість | М'яка |
| Тип сумки | Наплічна/Седельна |
| Ручки | Дві |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
Інформація для замовлення
- Ціна: 50 ₴

