
Пакунок типу "банан" білий 60х60 поліетиленовий активований для нанесення зображень
22,40 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 150 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: ПЕ_Б_60*60
+380 (67) 987-09-81
Відділ продаж- +380 (67) 987-09-81Відділ доставки
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
МІНІМАЛЬНА ПАРТІЯ - 50 шт.
Пакет -"банан" розміром 60 x60 білий поліетиленовий. Товщина 60 мкм.
Ручки укріплені. Донна закладка 2*3 см.
Чудово підходить для пакування взуттєвих коробок з-під чобіт і для пакування великогабаритного верхнього одягу: шуби, пуховики і т.п.
Пакети активовані, тому можна використовувати для нанесення зображень, малюнків, логотипів, текстів шляхом шовкодруку.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Ширина | 600 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Максимально допустиме навантаження | 7 кг |
| Довжина | 600 мм |
| Матеріал | Поліетилен |
| Тип | Пакет "банан" |
| Кількість в упаковці | 100 шт. |
| Товщина | 50 мкм |
| Малюнки і написи | Без малюнків і написів |
| Колір | Білий |
| Вага упаковки | 2.2 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 22,40 ₴


