
Пакунок типу "банан" 40*50 (40x50) ПЕ прозорий активований під шовкотрафарет
12,25 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 150 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: ПрПЕ2 40*50/60
- +380 (67) 987-09-81Відділ доставки
Мінімальна партія - 100 шт.
Пакет ПРОЗОРИЙ типу "банан" з вирубаними укріпленими ручками. Пакет розрахований для друку зображень, текстів, зображень, логотипів шляхом шовкотрафаретного друку за рахунок активації. Незвичайне і модне прозоре виконання. Це дає змогу вибратись із загального фону конкурентів.
Розмір 40 см * 50 см (40х50). У упаковці 100 шт. У ящику 500 шт. Розмір ящика 42*32*16.
Виготовлений з поліетилену високого тиску (ПВД). Ці пакети типу "банан" дуже товсті - 60 мкм. Можна назвати їх міцними й взагалі не одноразовими. Вони використовуються тривалий час і термін їх придатності для використання обмежено лише тим, як використовуваємо їх ми - користувачі. Використовуйте багаторазові пакети! Так ми виявимо своє розумне ставлення до навколишнього середовища. На відміну від усього одноразового, яке заради мінімальної вартості, робиться надзвичайно тонким, що й робить його основним джерелом забруднення, щільні та довговічні поліетиленові пакети типу "банан" після повторного використання легше утилізуються.
Ще раз зверніть увагу на товщину наших пакетів "банан". Не секрет, що іміджевий пакет з логотипом компанії, але з недостатньою міцністю, може зіпсувати враження про саму компанію. Зрозуміло, що не варто економити на першому захопленні від вашої компанії.
Пакети типу "банан" виготовлені з поліетилену високого тиску. Відмінна особливість таких поліетиленових пакетів від пакетів- "шуршиків" це гладкість і приємний для очей глянець.
Пакунок має вирубану ручку, яка дозволяє розраховувати на навантаження до 6 кілограмів.
| Основні | |
|---|---|
| Ширина | 400 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Максимально допустиме навантаження | 6 кг |
| Довжина | 500 мм |
| Матеріал | Поліетилен |
| Тип | Пакет "банан" |
| Кількість в упаковці | 100 шт. |
| Товщина | 60 мкм |
| Малюнки і написи | Без малюнків і написів |
| Колір | Прозорий |
| Вага упаковки | 2.2 кг |
| Матеріали пакету | РЕ |
- Ціна: 12,25 ₴



