
Женская эксклюзивная джинсовая сумка 28*21 кросс-боди
265 ₴
- В наличии
- Код: Дж_30
- +380 (67) 987-09-81Відділ доставки
Джинсова эксклюзивна сумка типа крос-боді. HANDMADE.
#1. З сердечком на кишені. Розмір 28*21. На плечевому паску у вигляді жовто-синьої мотузки. Окрім зовнішньої кишені, всередині є додаткова. Крос-боді закривається на молнію.
#2. Темно-синя джинсова з коричневим плечовим паском. Розмір 21*23. Закривається на кнопку. Всередині повноцінна підкладка і внутрішня кишеня. Зовнішня кишеня закривається теж на кнопку.
#3. Світло-синя джинсова з бежевим паском через плече. Розмір 21*21, глибина 9 см. Основне відділення й зовнішня кишеня закриваються на кнопки. Всередині додаткова кишенька. Також всередині має повноцінну підкладку.
Такой вариант подойдет, как практичный летний аксессуар, для тех, кто предпочитает индивидуальный и неповторимый стиль товарам широкого потребления.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Handmade |
| Тип сумки | Кросс-боди |
| Форма | Прямоугольная |
| Размер | Малый |
| Стиль | Casual |
| Материал | Джинс |
| Цвет | Синий |
| Жесткость | Мягкая |
| Тип застежки | Молния |
| Отделения | Наружный карман без застежки, 1 основное, Отделение для телефона |
| Подкладка | Да |
| Ручки | Нет |
| Плечевой ремень | Да |
| Высота | 280 мм |
| Длина | 210 мм |
| Ширина | 10 мм |
| Длина плечевого ремня | 940 мм |
| Состояние | Новое |
- Цена: 265 ₴





