Новинка

Пакет типу "банан" чорний 20х30 поліетиленовий активоване для нанесення зображень
2,85 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 150 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: ПЕ_Ч_20*30
+380 (67) 987-09-81
Відділ продаж- +380 (67) 987-09-81Відділ доставки
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
МІНІМАЛЬНА ПАРТІЯ - 100 шт.
Пакет"банан" розміром 20х30 чорий поліетиленовий. Товщина - 52 мкм.
Може використовуватися, тому що активований, для нанесення зображень, малюнків, логотипів, текстів методом шовкографії.
Також застосовується без нанесення зображень. Як звичайний пакет типу "банан" з вирубними ручками.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Ширина | 200 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Максимально допустиме навантаження | 2 кг |
| Довжина | 300 мм |
| Матеріал | Поліетилен |
| Тип | Пакет "банан" |
| Кількість в упаковці | 100 шт. |
| Товщина | 52 мкм |
| Малюнки і написи | Без малюнків і написів |
| Колір | Чорний |
| Вага упаковки | 0.52 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2,85 ₴
