
В'язана ексклюзивна екосумка 22*24 не для шопінгу
295 ₴
- В наявності
- Код: Дж1
+380 (67) 987-09-81
Відділ продаж- +380 (67) 987-09-81Відділ доставки
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ексклюзивна в'язана екосумка handmade для модниць.
Ширина — 24 см
Висота — 22 см
Корисна довжина плечового ременя - 46 см
Всередині має підкладку. Всередині є дві кишені.
Задля безпеки сумка зачиняється на дві кнопки.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Кількість відділень | 1 |
| Тип застежки | Кнопки |
| Висота | 220 мм |
| Ширина | 240 мм |
| Стан | Новий |
| Тип тканини | Бавовна |
| Тип | Сумка для покупок |
| Візерунки і принти | Інше |
| Користувальницькі характеристики | |
| Жорсткість | М'яка |
| Колір | Світло-бежевий |
| Довжина плечового ременя | 460 мм |
| Підкладка | True |
Інформація для замовлення
- Ціна: 295 ₴


