
Ексклюзивна джинсова екосумка HANDMADE DENIM DIVISION
150 ₴
- В наявності
- Код: Дж2
+380 (67) 987-09-81
Відділ продаж- +380 (67) 987-09-81Відділ доставки
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Джинсова екосумка handmade для шоппинга, для походу на відпочинок та пляж, для щоденного використання.
Ширина — 26 см
Висота — 31 см
Корисна довжина ручок - 23 см
2 повноцінних зовнішніх кишені, які розташовані з обох боків сумки.
Сумка закривається на петлю, яка з'єднує два гудзики з обох сторін.
Всередині - на підкладці. Також в середині є кишеня.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Джинс |
| Колір | Блакитний |
| Тип застежки | Гудзики |
| Підкладка | Так |
| Висота | 310 мм |
| Ширина | 260 мм |
| Довжина ручок | 230 мм |
| Тип тканини | Бавовна |
| Кількість відділень | 1 |
| Тип | Сумка для покупок |
| Глибина | 90 мм |
| Візерунки і принти | Інше |
Інформація для замовлення
- Ціна: 150 ₴

