
Джинсова HANDMADE екосумка для шопінгу 30*33
150 ₴
- В наявності
- Код: Дж5
+380 (67) 987-09-81
Відділ продаж- +380 (67) 987-09-81Відділ доставки
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Джинсова екосумка handmade для шопінгу, для пляжу, для щоденного використання.
Для безпеки сумка закривається на ґудзик.
Ширина — 30 см
Висота — 33 см
Корисна довжина ручок — 26 см
Ширина дна 10 см Всередині підкладка. Крім 2 зовнішніх кишень, є внутрішня кишеня.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Блакитний |
| Тип застежки | Гудзики |
| Підкладка | Так |
| Висота | 330 мм |
| Ширина | 300 мм |
| Довжина ручок | 260 мм |
| Стан | Новий |
| Тип тканини | Бавовна |
| Кількість відділень | 1 |
| Тип | Сумка для покупок |
| Глибина | 100 мм |
| Візерунки і принти | Інше |
Інформація для замовлення
- Ціна: 150 ₴

