
Джинсова HANDMADE екосумка 36*37 для шопінгу та щоденного використання 36*37
95 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 150 ₴
- В наявності
- Код: Дж6
+380 (67) 987-09-81
Відділ продаж- +380 (67) 987-09-81Відділ доставки
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Джинсова екосумка handmade для шопінгу, для пляжу, для щоденного використання. Застібається на кнопку.
Ширина — 36 см
Висота — 37 см
Корисна довжина ручок — 21 см
Бічні закладки по 7 см. Ширина дна 7 см.
Всередині підкладка.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Блакитний |
| Тип застежки | Кнопки |
| Висота | 370 мм |
| Ширина | 360 мм |
| Глибина | 70 мм |
| Довжина ручок | 210 мм |
| Підкладка | Так |
| Стан | Новий |
| Тип тканини | Бавовна |
| Кількість відділень | 1 |
| Тип | Сумка для покупок |
| Візерунки і принти | Інше |
| Матеріал | Джинс |
| Жорсткість | М'яка |
| Тип сумки | Наплічна/Седельна |
| Ручки | Дві |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Великий |
| Стиль | Casual |
Інформація для замовлення
- Ціна: 95 ₴



