
Джинсова екосумка 30*21 крос-боді для щоденного використання HANDMADE
195 ₴
- В наявності
- Код: Дж7
+380 (67) 987-09-81
Відділ продаж- +380 (67) 987-09-81Відділ доставки
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Джинсова екосумка handmade типу "крос-боді" для щоденного користування.
Ширина — 21 см
Висота - 30 см
Корисна довжина ручок - 45 см
Всередині на підкладці. Є 2 внутрішні кишеньки.
Сумка замикається на молнію. Має зовнішню кишеню.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Сумка для покупок |
| Тип тканини | Бавовна |
| Колір | Блакитний |
| Кількість відділень | 1 |
| Тип застежки | Без застібки |
| Візерунки і принти | Інше |
| Підкладка | Так |
| Довжина ручок | 270 мм |
| Висота | 310 мм |
| Ширина | 300 мм |
| Глибина | 9 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Джинс |
Інформація для замовлення
- Ціна: 195 ₴

