Джинсова екосумка для щоденного використанняю Тип крос-боді.
Handmade. Виконана в єдиному екземплярі.
Ширина — 30 см
Висота - 29 см
Корисна довжина паска - 60 см.
в середині на підкладці
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Сумка для покупок |
| Тип тканини | Бавовна |
| Колір | Синій |
| Кількість відділень | 1 |
| Підкладка | Так |
| Довжина ручок | 300 мм |
| Висота | 260 мм |
| Ширина | 320 мм |
| Глибина | 50 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 150 ₴


