
Джинсова HANDMADE-екосумка для щоденного використання 30*30
195 ₴
- В наявності
- Код: Дж11
+380 (67) 987-09-81
Відділ продаж- +380 (67) 987-09-81Відділ доставки
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Джинсова екосумка для шопінгу, для походу на пляж або на природу.
Handmade. Застібається на ґудзик.
Ширина — 30 см
Висота — 28 см
Корисна довжина ручок — 25 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип сумки | Наплічна/Седельна |
| Матеріал | Джинс |
| Колір | Блакитний |
| Розмір | Середній |
| Форма | Прямокутна |
| Тип застежки | Гудзики |
| Жорсткість | М'яка |
| Відділення | 1 основний, Відділення для телефону |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Дві |
| Висота | 280 мм |
| Ширина | 300 мм |
| Довжина ручок | 250 мм |
| Стиль | Casual |
| Стан | Новий |
| Тип тканини | Бавовна |
| Кількість відділень | 1 |
| Тип | Сумка для покупок |
Інформація для замовлення
- Ціна: 195 ₴


