Джинсова екосумка для шопінгу, для походу на пляж або на природу.
Handmade.
Ширина — 32 см
Висота — 33 см
Корисна довжина ручок — 22 см
Застібається на ґудзик
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип сумки | Наплічна/Седельна |
| Матеріал | Джинс |
| Колір | Блакитний |
| Розмір | Середній |
| Форма | Прямокутна |
| Тип застежки | Гудзики |
| Жорсткість | М'яка |
| Відділення | Зовнішня кишеня без застібки, Відділення для дрібних грошей, 1 основний |
| Підкладка | Так |
| Висота | 330 мм |
| Ширина | 320 мм |
| Довжина ручок | 220 мм |
| Стиль | Casual |
| Стан | Новий |
| Тип тканини | Бавовна |
| Кількість відділень | 1 |
| Тип | Сумка для покупок |
Інформація для замовлення
- Ціна: 150 ₴




