
Екосумка "Кіт" чорна кашемірова 33*28
150 ₴
- В наявності
- Код: К13
+380 (67) 987-09-81
Відділ продаж- +380 (67) 987-09-81Відділ доставки
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Чорна еко-сумка для покупок.
Кашемір. Розмір 33*28. Корисна довжина ручок — 25 см.
М'які ручки. Всередині підкладка. Дві внутрішні кишеньки. На блискавці.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип сумки | Наплічна/Седельна |
| Матеріал | Тканина |
| Колір | Чорний |
| Розмір | Середній |
| Форма | Прямокутна |
| Тип застежки | Блискавка |
| Жорсткість | М'яка |
| Відділення | 1 основний, Відділення для телефону |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Дві |
| Візерунки і принти | Тваринні принти |
| Висота | 280 мм |
| Ширина | 330 мм |
| Довжина ручок | 250 мм |
| Стан | Новий |
| Кількість відділень | 1 |
| Тип | Сумка для покупок |
| Глибина | 90 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 150 ₴

