
Екосумка "Кішка" чорна кашемірова 34*29
150 ₴
- В наявності
- Код: К14
+380 (67) 987-09-81
Відділ продаж- +380 (67) 987-09-81Відділ доставки
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Чорна еко-сумка для покупок.
Кашемір. Розмір 34*29. Корисна довжина ручок — 14 см.
Жорсткі ручки. Всередині підкладка. Дві внутрішні кишеньки. На блискавці.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип сумки | Об'ємна/Сумка-тоут |
| Матеріал | Тканина |
| Колір | Чорний |
| Розмір | Середній |
| Форма | Прямокутна |
| Тип застежки | Блискавка |
| Жорсткість | М'яка |
| Відділення | 1 основний |
| Підкладка | Так |
| Візерунки і принти | Тваринні принти |
| Висота | 290 мм |
| Ширина | 340 мм |
| Довжина ручок | 140 мм |
| Стан | Новий |
| Кількість відділень | 1 |
| Тип | Сумка для покупок |
| Глибина | 90 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 150 ₴

