
Джинсова екосумка HANDMADE для щоденного використання 30*35
195 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
- Немає в наявності
- Код: Дж15
+380 (67) 987-09-81
Відділ продаж- +380 (67) 987-09-81Відділ доставки
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Джинсова екосумка handmade для шопінгу, для пляжу, для щоденного використання. Закривається на блискавку.
Ширина — 34 см
Висота — 31 см
Корисна довжина ручок — 28 см
Бічні закладки по 8 см.
Всередині підкладка. 1 внутрішній кишеня.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип сумки | Наплічна/Седельна |
| Матеріал | Джинс |
| Колір | Блакитний |
| Розмір | Середній |
| Форма | Прямокутна |
| Тип застежки | Блискавка |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Дві |
| Висота | 310 мм |
| Ширина | 340 мм |
| Довжина ручок | 280 мм |
| Стиль | Casual |
| Стан | Новий |
| Тип тканини | Бавовна |
| Кількість відділень | 1 |
| Тип | Сумка для покупок |
| Глибина | 80 мм |
| Візерунки і принти | Інше |
Інформація для замовлення
- Ціна: 195 ₴




