
Ексклюзивна жіноча сумка через плече зі штучної замші HANDMADE
95 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 150 ₴
- В наявності
- Код: В_16
+380 (67) 987-09-81
Відділ продаж- +380 (67) 987-09-81Відділ доставки
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Жіноча сумка через плече. Застібається на кнопку. Матеріал — штучна замша.
Ширина — 35 см
Висота: мінімальна — 16 см, максимальна — 32 см.
Глибина — 7 см
Корисна висота ручки — 23 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип сумки | Наплічна/Седельна |
| Матеріал | Текстиль - шкіра |
| Колір | Бежевий |
| Розмір | Середній |
| Форма | Нестандартна |
| Тип застежки | Кнопки |
| Жорсткість | М'яка |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Одна |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 320 мм |
| Ширина | 350 мм |
| Довжина ручок | 230 мм |
| Стиль | Casual |
| Довжина плечового ременя | 230 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 95 ₴




