
Пакет типу "банан" білий 20x30 поліетиленовий активований для нанесення зображень
2,85 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 150 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: ПЕ_Б_20*30
+380 (67) 987-09-81
Відділ продаж- +380 (67) 987-09-81Відділ доставки
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
МІНІМАЛЬНА ПАРТІЯ - 100 шт.
Пакет -"банан" розміром 20x30 білий поліетиленовий. Товщина - 52 мкм.
Завдяки наявності активації може бути використаний для нанесення зображень, малюнків, логотипів, текстів шляхом шовкографії.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Ширина | 200 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Максимально допустиме навантаження | 2 кг |
| Довжина | 300 мм |
| Матеріал | Поліетилен |
| Тип | Пакет "банан" |
| Кількість в упаковці | 100 шт. |
| Товщина | 52 мкм |
| Малюнки і написи | Без малюнків і написів |
| Колір | Білий |
| Вага упаковки | 0.5 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2,85 ₴



