
Пакет типу "банан" чорний 30x40 поліетиленовий активований для нанесення зображень
7,25 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 150 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: ПЕ_Ч_30*40
+380 (67) 987-09-81
Відділ продаж- +380 (67) 987-09-81Відділ доставки
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
МІНІМАЛЬНА ПАРТІЯ - 100 шт.
Пакет -"банан" розміром 30x40 чорний поліетиленовий. Товщина - 52 мкм.
Ручки укріплені. Донна закладка 2*3 см.
Можна використовувати, тому що активований, для нанесення зображень, малюнків, логотипів, текстів шляхом шовкографії.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Ширина | 300 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Максимально допустиме навантаження | 6 кг |
| Довжина | 400 мм |
| Матеріал | Поліетилен |
| Тип | Пакет "банан" |
| Кількість в упаковці | 100 шт. |
| Товщина | 52 мкм |
| Малюнки і написи | Без малюнків і написів |
| Колір | Чорний |
| Вага упаковки | 1.3 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7,25 ₴



