
Паперовий пакет плоскі ручки 250х150х350 чорного кольору
7,50 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 150 ₴
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: Пп_3_А
+380 (67) 987-09-81
Відділ продаж- +380 (67) 987-09-81Відділ доставки
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Паперовий пакет. Крафт. Чорний. Плоскі ручки. Щільність 90 г/м2.
Ширина — 250 мм
Висота — 350 мм
Глибина — 150 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Ширина | 150 мм |
| Довжина | 250 мм |
| Висота | 350 мм |
| Матеріал | Перероблений папір |
| Ручки | Плоскі паперові |
| Колір | Чорний |
| Упаковка | Паперовий пакет |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7,50 ₴



